SD Bohemia Group
Seniorské domy BG
Výstavba a provoz seniorských domů
Zvětšit písmo: AAA

Rychlý kontakt


SD Bohemia Group   >   Seniorský dům, Vršovice

Seniorský dům, Vršovice

Seniorský dům, Vršovice

Seniorský dům, Vršovice Seniorský dům, Vršovice

Popis projektu

Seniorský dům při ulici Přípotoční vznikne v krásném funkčním parkovém prostředí. Seniorský dům bude obklopen zelení, bude umístěn v klidné části Vršovic u cyklostezky.
V těsné blízkosti domu jsou tramvajomé zástavky.

V areálu budou klientům poskytovány zaměstnanci penzionu pečovatelské služby vč. volnočasových aktivit. Z provozních služeb uvádíme např. každodenní individuální kontakt s klienty vč. návštěvy klientova bytu a zajištění drobného úklidu bytu, zajištění individuálního nákupu, obědů, pohotovosti, úklidu a údržby společných prostor areálu, zprostředkování zdravotní péče a zajištění doprovodu k lékaři a další služby. Z volnočasových aktivit uvádíme např. zajištění výletů, sportovních aktivit vč. kondičního cvičení a zdravotních procházek, zajištění přednášek, besed a kurzů a kulturních akcí přímo v areálu a další.

Areál se bude skládat z hlavního moderního domu s zahradou s jezírkem. Dům bude umístěn na pozemku plný zeleně určený k relaxaci a setkávání. Dům nebude vybaven jen halvní zahradou v parku ale i privátními předzahrádkami nebo terasami a balkony orientovanými do klidné nerušící zóny zajištující plné soukromí s výhledem na Botič a park.

Obytný komplex bude nabízet k pronájmu bytové jednotky v dispozicích 1+kk až 3+kk o výměrách 27m2 – 87m2. 8 bytových jednotek (z celkových 36) bude tzv. upravitelných, tedy byty mohou bez dalších stavebních úprav sloužit osobám s omezenou schopností pohybu a orientace. V areálu bude dostupnost nadstandartních služeb speciálně určených pro seniory a osoby s určitým zdravotním postižením.


Lokalizace projektu


Zvětšit mapu