SD Bohemia Group
Seniorské domy BG
Výstavba a provoz seniorských domů
Zvětšit písmo: AAA

Rychlý kontakt

SD Bohemia Group   >   O společnosti

O společnosti

SD Bohemia Group a.s. je stavební a developerská společnost, která se zabývá kompletní činností v oblasti bytových projektů, rozvojem lokalit se stavebními pozemky pro individuální výstavbu rodinných domů a výstavbou rodinných domů. Její dceřinná společnost provozuje seniorský dům.

V roce 2009 byla vytvořena holdingová struktura společností, která zahrnuje kromě společnosti SD Bohemia Group a.s. také dceřiné firmy SD Engineering s.r.o. a SD.cz, s.r.o., SD Solar s.r.o., SD Suchdol s.r.o. a SD Klatovy s.r.o., SD Zbraslav s.r.o., SD Čakovice s.r.o.

SD Bohemia Group je ryze českou společností, která je svým předmětem činnosti i majetkovou strukturou nástupnickou společností firmy S-Development, a.s. založené v roce 2002 oddělením divize developerských činností ve společnostech finanční skupiny Sindat Group.

SD Bohemia Group se snaží nabídnout kvalitní bydlení v nekonformním prostředí s respektováním potřeb a individuality každého klienta. Bytové projekty jsou našimi architekty vhodně a citlivě začleňovány do stávající zástavby nejen vizuálně, ale nabízejí také pro budoucí uživatele možnost využívat dlouhodobě vytvořené vztahy a funkce v okolí.

Také dispoziční řešení bytů, velikosti předzahrádek a standardní vybavení jsou díky našim zkušenostem navrhovány dle přání klientů při zachování původní architektonické podoby projektu.

Všeobecné obchodní podmínky najdete zde.
            příloha k VOP č.1 Dohoda o vícepracích
            příloha k VOP č.2 Dohoda o drobných vícepracích
Reklamační řád najdete zde.
Oznámení o uplatnění vady najdete zde.
Ceník stavebních prací najdete zde.


Společnosti v rámci holdingu: